تسلیت باد رحلت پیامبرگرامی(ص)

سلام و عرض ارادت خدمت دوستان گرامی

عرض تسلیت خدمت شما رهروان پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد مصطفی

صلوات خاصه پیامبر امروز اثرات نکوئی برای فرستنده صلوات دارد پس

(الهم صل علی محمد و آل محمد کما صلیت علی ابراهیم و علی آل ابراهیم فی العالمین انک حمید مجید )

مدت زیادی بود که به دلیل مشغله کاری نتونستم سر به وبلاگ  بزنم .راستش دیگه هم  دلم واسه دوستان تنگ شده بود و هم دلم گرفته بود !

روزای پر مشغله ای را پشت سرگذاشتم و هنوز کما فی السابق درگیر با همین روزای سخت هستم !امیدوارم که لاقل به شما ها حسابی خوش گذشته باشه و همواره در مسیر آرزوهاتون باشید !بعد از مدتها امروز تونستم چند دقیقه ای وقت بذارم و کم بیش دلم را خالی کنم !!

عجب دنیای سخت و نفس گیری شده روز به روز دشواری ها بیشتر و مسیرها سخت تر و طولانی تر میشن !!البنه فکر نکنم این دنیا حریف ما بشه آخه ما خیلی از دنیا سر سخت تریم !!و این سرسختی تنها دلیلش همون روزنه امیدی هست که همه ما در جاده زندگی بدنبال اون هستیم !! به هرحال بی خیال دنیا !خب از اون دنیای به اون بزرگی و مبهم بیایم به یک روز قشنگ از این دنیا سری بزنیم !مدتی است که باتفاق دوستان و همکاران عزیزم برنامه کوهنوردی را در پیش گرفتیم تا خلاصه ازدست  این دنیاد پر دود و دم و آه ! بزنیم به کوه و دشت و صحرا ! راستش واسه من نوعی که به جای خودش خیلی جالبه .اونم به چند دلیل ؟! 1 کمی ار این فشارهای روحی و روانی و شغلی اطرافم رها میشم !2:دوستان و همکارانی را که در طول سال نمیتونیم حتی چند دقیقه را خودمونی (نه به لحاظ شغلی )!در کنار هم باشیم زیارت میکنم .حس و حال خوبی داره یه کم که به ارتفاعات و بلندی های خدادادی پا میذاری میتونی حس کنی که این دنیا چه پستی و بلندی هایی داره !خلاصه من که کلی حال میکنم !!از همین جا هم از همه دوستانی که میتونن در این برنامه حضور داشته باشن دعوت میکنیم و جاشون را در این جمع دوستانه خالی میذاریم تا تشریف بیارن !!البته اون ساعت از صبح و اونم تو یه روز تعطیل که اکثر ماایرانیها تو فکر یه خاب ناز هستیم یه کوچولو سختی داره ولی به سختیش واقعا می ارزه ! همین که از جا کنده شدی دیگه بقیه راه را با یه شوق خاصی قدم پیش میذاری البته واسه بعضی از دوستان اون رختخواب یه عالم دیگه ای داره !!!و ما هم خوشحالیم که به هرحال بهشون خوش میگذره و سالم هستن .

امروز به دلمون افتاد که یه سری به طبیعت بزنیم و خلاصه باتفاق دوستان همسفر شدیم و جای همه اونایی که نبودن واقعا سبز بود چون واقعا بعد از این همه دغدغه و مشغله زندگی و شغلی به نظر من تنهاجایی که میتونه آرومت کنه همین طبیعت زیبای خداوندی است که انسان هم به یاد خدا و لطف خداوند به خاطر این همه آفرینش زیبا می افته و هم این که به لحاظ روحی کاملا تحت تاثیر قرار میگیری  .اینکه من بخوام اون حال و هوا را تو این متن توضیح بدم بنظرم سخته و تنها کمی قابل درک باید باشه باید باشید  تا دقیقا حس  کنید !!

روز خوبی بود و حسابی به لحاظ ورزشی خوش گذشت !خوب چون امروز رحلت پیامبر (ص) هم بود نخواستیم خیلی جنبه تفریحی و خوش گذرانی داشته باشه ‘واسه همین هم مسیر را کوهتاتر از قبل کردیم و با صرف یه صبحانه (جاتون سبز)برگشتیم خونه .

عکسهای جالبی گرفتیم و ان شااله در صورت موافقت دوستان در روزای آینده یکی از اونا رو وبلاگ میذارم !!

همواره شاد وسالم و ورزشکار باشید دوستان خوب من

 

 

/ 4 نظر / 15 بازدید
گل یخ

[لبخند]سلام و درود بی کران بر شما و ایام به کام خوشحالم که برای خودتون وقت گذاشتید ورزش اون هم کوهنوردی واقعا عالی هست [گل]

گل یخ

[پلک]امیدوارم این برنامه ادامه پیدا کنه آخه بعد از یه مدتی به قول قدیمی ها ممکنه افراد نخودچی تمام کنند و ... اینو به تجربه میگم آخه ماهم هر از گاهی یه برنامه ها و کارهای گروهی راه می اندازیم و بعد از مدتی تعطیل می شه [چشمک]

گل یخ

[لبخند]سلام و درود بی کران بر شما و ایام به کام [گل] امیدوارم آخرین شنبه سال 90 براتون به خوبی و خیر بگذره و با دلی شاد قدم به سال جدید بگذارید [گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] برایتان رویاهایی آرزو میکنم تمام نشدنی و آرزوهایی پرشور ... که از میانشان بهترین هایشان برآورده شود. برایتان آرزو میکنم که دوست داشته باشی آنچه را که باید دوست بدارید ... و فراموش کنید آنچه را که باید فراموش کنید. برایتان شوق آرزو میکنم.... آرامش آرزو میکنم. برایتان آرزو میکنم که هر صبح با آواز پرندگان بیدار شوید. برایتان آرزو میکنم دوام بیاورید... در رکود، بی تفاوتی و ناپاکی روزگار. بخصوص برایتان آرزو میکنم که سالم باشید.... رویش بهار در سرزمین زیبای ایران زمین پیشاپیش مبارک.... [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]