دلم می خواهد!

دلم میخواهداین بار تو بیایی بجای محمد (ص) دست علی (ع) را بالای سر ببری! الهم عجل لولیک الفرج

عیدر در عید شد ..عید قربان که نماد قربانی هوای نفس انسانی است .امیدوارم شما هم قربانی کرده باشید حسادت را !

عشق های ممنوعه را !

ترس را ! وابستگی به این دنیا را ! و ایمان داشته باشی که با قربانی کردن اینها ،ب هدفتان نزدیکتر شوید و سرانجام مرگی پر از آگاهی داشته باشید...

عید غدیر خم در راه است ..ضمن تبریک پیشاپیش این عید عزیز آرزو دارم دست خدا در این روز دستتان را بگیرد و بالای همه دستها ببرد و بگوید ..این جانشین من است در روی زمین.هرکس به او خیانت کند ،هرکس به او تهمت بزند، هرکس دل او را بشکند ، هرکس اورا از من دور کند ، من هم خودم را از او می گیرم !!

 پاییز است دیگر ...اولین رنگی که به یادت می افتد رنگ زرد است!دلم میخواهد رنگ رخسار تو را سبز ببینم ، دلم میخواهد تو بیایی و با رنگ سبز جادوئیت همه جا را بهار کنی ، خوب میدانی که هر دلی در زمانی که کمی رنگش پریده و زرد شده است ،بیشک هوای سبز شدن میکند و این امیدی  است که این دل در درون خود سبز نگه داشته است..دلم میخواهد تو بیایی و دست علی (ع)را بالای همه دستها بگیری (انشااله)

دلنوشته:

خستگی ام را بخاطر بسپار! و بگو چگونه این خستگیهای ازین دار دنیا را از تن خود بیرون کنم ، بگو چگونه این خطاهای درونم را بیرون بریزم ، بگو چگونه دلم را دوباره سمت تو آرم ! دلی که  میترسد که دلسپرده شود! میخواهم دوباره به خودت تکیه کنم نه به دیگران !بیش از همیشه دلتنگم..به اندازه تمام روزهایی که نداشتمت !به اندازه تمام خاطراتی که با تو داشتم ! خدایا نمیدانم اگر پرده از روی کارهایم برداری چه کنم..از ترس دارد رنگم زرد میشود.مثل تمام کسانی که باهاشون یکرنگ بودم و لی پشت سرم صد رنگ شدن...اونهایی که تو غمهاشون کنارشون بودم ! اونهایی که شادیهام رو گرفتم تا غمشون رو نبینم!

دلم میخواهد در این عید عزیز خودت عیدی ام را بدهی! چه کنم خودت گفتی مرا بخوانید تا استجابت کنم .

عید غدیر خم بر تمام شیعیان خاص علی (ع )مبارک 

/ 8 نظر / 23 بازدید
چت روم

سلام دوست عزيز تبريک ميگم وبلاگ خيلي قشنگي داري بخش چت روم سايت بزرگ گودگيم راه اندازي شده اگر شما هم دوست داريد در محيطي شاد با دوستان خود صحبت کنيد و يا دوستان جديد پيدا کنيد http://www.chat.goodgame.ir اگر از سايت خوشتون اومد خوشحال ميشم ما رو هم داخل بخش دوستانتون لينک کنيد تا عضو کوچکي از دوستان شما باشيم[گل]

helen

ســــلااااااااااااام چه قالب قشنگی داره وبلاگت مطالبت هم جالبن ☺

2همدل

سلام يه سايت جديد برا ازدواج http://nimso.ir با بيش از 250000 عضو فعال و بالاي 2000 نفر آنلاين حتما سر بزنيد

helen

سلااااامی دوباره خعلی سایتتون خوبه

زهرا

جالبه

جالب بودالبته اگه ازخودم بوده باشه[لبخند]راجع به شب یلداهم مطلب بزار دیگه

سمیه

بیاخورشیدعالم تاب بیاکه خورشیدهنوزبه عشق دیدن توازمشرقهای همه جای زمین سربرمی آوردومیتابدبلکه تورادرگوشه ای ازهمین بیابدوازدوری توقرن هاست که میسوزدواگرتمام شودقیامت می آیدوتوهنووزنیامده ای...بیاای ماه شبهای تاریک دلهای مرده، ماه هم درانتظارتوست تاباتومهتاب پراکنی کند شبهارا،رخ مینمایدهرماه ومیبیندکه نمی آیی بازمیرودومیرودومیرودتادوباره شب سیاه میشودازرفتنش،چقدراین چرخه ی گردش ها،آمدن وارفتن ها سوختن وساختن. هاتکرارشودتاتوبیایی؟!..