شبهای قدر و .....

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و همچنین تسلیت ایام سوگواری شهادت امیر المومنین علی(ع) ...شبهای قدر نزدیک است التماس دعا خدمت عزیزان و مومنین روزه دار دارم.امسال باید شبهای احیا شبهایی متفاوت باشد چون بنظر من  تعداد روزهایی که از خداوند فاصله گرفته ایم خیلی زیاد شده .درسته میگن یه شبه راه صدساله رو نمیشه رفت اما امشب تعداد دستهایی به به آسمان میروند وندای الغوث الغوث میدهند بیش از دیگر وقتهاست و ان شااله خداوند ندای دل همه مومنین را اجابت بفرماید...

خداوندا ترس از دادن این دنیاگریبانمان را گرفته ،چرخش دلمان  به سمت دنیا و گناه و انزجار از مومنین بوده .خدایا از دور همه مسلمان و مومنند و این بسی رنج بسیار دارد !!معبود من چگونه میشود از دست این انسانهای به ظاهر مومن و این دلهای فریب خورده شیطان رانده شده رها یافت...بگذار خودم را بگویم ...دلم میخواهد باردیگر خودت پشتیبانم باشی ویاری ام کنی ! من هم ازین دنیا شکست خورده و غمگینم ..دلم میخواهد کارت قرمز شیطان درونی ام را خودت بدهی ! دلم میخواهد دلم از تار های این شیطان پاک گردد ..دوست ندارم در این تارها گرفتارشوم و میدانم که تو هم دوست نداری...یک سال دیگر گذشت و باز شبهای قدر و ندای الهی العفو العفو و  الغوث الغوث طنین آسمانت را مزین می نماید و این بار از خودت میخواهم ! گفته بودی که دست نیاز به سمت بندگانت ذلت است اما برای ما بندگان انگار نه انگار که تو غنی و حمیدی!!معبود من امشب هم میخواهم اشک بریزم ، هم  برای خودم و هم برای اون بندگانی که در زمان نیاز یاد تواند و در زمان رفاه ....لا اله الا اله!! میخواهم  از تو خواهش کنم بحق این شب عزیز که میگوئی آینده یک سال دیگرمان را در این شب رقم میزنی به همه بیاموزی که این دنیا خیلی کوچکتر از آنیست که میپندارند بگو مگر یادتان رفته همین چندروز پیش و در مراسم خاکسپاری عزیزانتان تصمیم بر ترک گناه و دنیا میگرفتید ! بگو مگر یادتان رفته آن زمانی که گره در زندگیان بود چگونه دستهایتان را ملتمسانه به سوی من دراز میکردید!!بگو مگر یادتان رفته آن زمان خوشبختیتان را از من میخواستید !بگو آن زمانها بظاهر تنها دوستت من بودم اما حالا در دفترچه موبایلهایت هم جایی برایم نگذاشته اید !!بگو آنشبها که نیاز داشتید نماز میخواندید و صدای ذکر گفتنتان را بلند میکردید تا همه بدانند که دردمندید یادتان رفت ؟؟؟بگو آن موقع با اسم من میخوابیدید اما حالا با یک گوشی موبابل تا صبح هم نمی خوابید ؟؟! بگو الان دیگر فکر میکنید همه چیز تمام شد ؟؟ دیگر نیاز بمن ندارید ..دیگر غم سراغتان نمی آید ...دیگر بدبختی را نمی بینی ؟؟! دیگر خودت هستی و خودت !!بگو مگر یادتان رفته زمان گرفتاریها میگفتید من فقط خدا را دارم !!اما حالا که خدا آرزوهایت را برآورده کرده میگوئی ((خودم درستش کردم ))!! بگو باز هم تو را به حال خودت وامیگذارم تا دوباره دلشکسته برگردی ....بگو بندگانم میگویند رازهای دل همه را فاش کنم و هرکس را در این دنیا قصاص کنم ..بگو خود بندگان هم دیگر از همدیگر ناامید شده اند و مدام صدای غیبتشان تنم را میلرزاند ....بگو انگار دیگر روی زمین فقر و فحشا  و نعوذ بااله زنا و..... را فراگرفته و و دیگر بهم اعتماد ندارید !پس انگار دوباره مرا میجویند !!

                معبود من بارها این سو.ال را برایت بیجواب گذاشته ایم ولی قربان آن صبر جزیلت بگردم ،میدانم دیگر تو هم داری از بندگانت ناامید میشوی و لی  باز هم از بندگانت بپرس ::((من الان کجای زندگی تان هستم؟؟؟

 معبود من اعتراف میکنم که رنجورم و درمانده ،،اعتراف میکنم باز هم دلم ازین دنیا گرفته !!خدایا خودت میدانی که روی زمین ماندن چه سخت است  چون روی زمین دنیا پرستی رواج گرفته و همه میگویند  چه خانه قشنگی؟ چه ماشین قشنگی ؟ چه .....قشنگی !؟ اینجا پر از وازه های کاذب برای عشقهای بیهوده  شده!! مثل ؟ عشقم ! عزیزم ! قلبم  ! زندگی ام !هستی ام  ! نفسم  ! و هزاران کلمه های کاذب و دروغین و دوستت دارمهایی که فقط تا چند لحظه تاریخ مصرف دارند !!!

پس دوست دارم دعای این همه عزیزان را برآورده نمائی و اگر قبول کردی زمین جای ماندن نیست ....مرا هم  آسمانی کن !!

/ 1 نظر / 29 بازدید
رضا

...انا انزالنا فی الیله القدر لیله القدر خیر من الف شهر.. با سلام و درود فراوان و آرزوي قبولي طاعات و عبادات تمامي مومنان ...شهادت امير المومنين علي (ع) و يگانه مرد جاودان تاريخ بشريت و يار و ياور ضعيفان و جد بزرگ مهدي موعود بر شما و دوستاتان تسليت عرض ميکنم ..... امشب دیگر تمام فرشته و ملائک براي مشاعيت علي به زمين مي آيند..اشک چشمانت را به روسري فرشته ها سنجاق کن تا تمام دعاهاي تو به عرش خدا برده شود ...........التماس دعا [گل]